"Українська еліта , український уряд могли б змінити свій підхід. Євросоюз не збирається далі торгуватися. Всі основні положення (угоди - . Ред ) відомі . Ніяких нових положень не буде " , - заявила президент Литви Даля Грібаускайте.
Нагадаємо , що раніше президент України Віктор Янукович висловив умови вступу до ЄС.
"Вже сьогодні ми потребуємо від наших європейських партнерів у рішучих кроках назустріч Україні в питанні розробки і реалізації програми фінансово- економічної допомоги з використанням усіх наявних механізмів і ресурсів як інститутів , так і держав -членів ЄС. Це вимагає нашої спільної роботи над програмою економічної допомоги Україні , яка дозволить нам здійснити підготовку до підписання угоди " , - заявив Віктор Янукович.
Однак , після того , як ЄС не прийняла умови Януковича , з'явилася версія , що угода про асоціацію взагалі не буде підписана.
До речі , президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу заявляючи , що для двосторонньої Угоди про асоціацію між ЄС і Україною не може бути тристороннього формату " Україна -ЄС- РФ".
" Тристоронні переговори для нас не прийнятні. Ми провели переговори і парафували Угоду з Україною , і коли ти укладаєш двостороннє угоди , втручанням третьої сторони є не прийнятним. Для двосторонньої угоди між ЄС і Україною не може бути тристороннього формату " , - заявив Бароозу після закінчення саміту Східного партнерства у Вільнюсі.
Таким чином , Україна залишилася наодинці з Європою і навряд чи зможе відстояти свої інтереси.